Villa Gadea - ALTEA
0034 96 688 21 01
gadea@eurohome.es
Altea Hills - ALTEA
0034 96 636 65 97
kateryna@eurohome.es
CALPE
0034 96 587 53 20
calpe@eurohome.es
BENITACHELL
0034 96 597 33 68
ehcumbre@eurohome.es
         
 
 
 
 
 

 
   
 
 
 

Wij zoeken uw woning.

Wij hebben een uitgebreide selectie van woningen, maar als u toch niet vindt wat u zoekt in onze catalogus, kunnen wij u alsnog hierbij helpen..

Bericht immobiliën

Wij aktualiseren voordurend onze cataloog met nieuwe eigendommen in de verkoop. Als u uw kontakt gegevens achterlaat, houden wij u graag op de hoogte. .

Exclusieve service

Ons werk eindigt niet bij de verkoop, wij bieden u diverse na-diensten aan zoals o.a. onderhoud, schoonmaak, renovatie, reparatie, nieuwbouw, verhuur, etc... .

Eurohome kantorennetwerk in de Costa Blanca - Spanje


EUROHOME - Calpe



Avda. Gabriel Miró 38 - 03710 Calpe (Alicante) - Tel: +34 96 587 53 20

 Contacto : Viacheslav Makarov      Mail : calpeventas@eurohome.es

Contacto : Estefania Raith        Mail : calpe@eurohome.es

 

EUROHOME - Altea (Villa Gadea)



Res.l Villa Gadea Bloque 12, Local 5 - 03590 Altea (Alicante) - Tel: +34 96 688 21 01

   Contacto: Cristina Ruiperez      Mail : gadea@eurohome.es

   Contacto: Encarna Orenes              Mail : gadeaalquileres@eurohome.es

Contacto : Ana Lutti           Mail: ana@eurohome.es



EUROHOME - Altea (Altea Hills)



Urb. Altea Hills C/ Suecia Bloque A local 2-3 03590 Altea (Alicante) - Tel: +34 96 636 65 97

     Contacto : Kateryna Kuzhelna    Mail: kateryna@eurohome.es


EUROHOME - Benitachell (Cumbre del Sol)



Urb. Cumbre del Sol Entrada Norte, - 03726 Benitachell (Alicante) - Tel.+34 96 597 33 68

   Contacto: Laura Santacreu    Mail: laura@eurohome.es



Ref: 2017656
CALPE
485,000 €
Appartement de 3 Habitaciones
Ref: 2017657
CALPE
349,000 €
Villa / Huis de 6 Habitaciones
Ref: 6552017
CALPE
590,000 €
Appartement de 5 Habitaciones
Ref: 2017651
CALPE
270,000 €
Appartement de 2 Habitaciones
Ref: 2017650
CALPE
190,000 €
Appartement de 1 Habitaciones
Ref: 2017628
CALPE
178,000 €
Appartement de 3 Habitaciones
Ref: 200867
BENITACHELL
150,000 €
Villa / Huis de 2 Habitaciones