Villa Gadea - ALTEA
0034 96 688 21 01
gadea@eurohome.es
Altea Hills - ALTEA
0034 96 636 65 97
kateryna@eurohome.es
CALPE
0034 96 587 53 20
calpe@eurohome.es
BENITACHELL
0034 96 597 33 68
ehcumbre@eurohome.es
         
 
 
 
 
 

 
   
 
 
 

Wij zoeken uw woning.

Wij hebben een uitgebreide selectie van verschillende type woningen, maar als u de juiste woning niet kan vinden in onze catalogus, kunnen wij u alsnog hierbij helpen..

Bericht Eigenschappen

Wij zijn voordurend bezig onze catalogus te aktualizeren met nieuwe eigenschappen die interessant kunnen zijn. Als u uw kontakt gegevens achterlaat, zorgen wij graag u hiervan op de hoogte te houden. .

Exklusieve Diensten

Ons werk eindigt niet alléén met de verkoop, wij bieden diverse diensten aan zoals oa onderhoud van woningen, schoonmaak, renovatie werken, nieuwbouw, verhuur, enz... .

Eurohome kantorennetwerk in de Costa Blanca - Spanje


EUROHOME - Calpe



Avda. Gabriel Miró 38 - 03710 Calpe (Alicante) - Tel: +34 96 587 53 20

 Contacto : Viacheslav Makarov      Mail : calpeventas@eurohome.es

Contacto : Estefania Raith        Mail : calpe@eurohome.es

 

EUROHOME - Altea (Villa Gadea)



Res.l Villa Gadea Bloque 12, Local 5 - 03590 Altea (Alicante) - Tel: +34 96 688 21 01

   Contacto: Cristina Ruiperez      Mail : gadea@eurohome.es

   Contacto: Encarna Orenes              Mail : gadeaalquileres@eurohome.es

Contacto : Ana Lutti           Mail: ana@eurohome.es



EUROHOME - Altea (Altea Hills)



Urb. Altea Hills C/ Suecia Bloque A local 2-3 03590 Altea (Alicante) - Tel: +34 96 636 65 97

     Contacto : Kateryna Kuzhelna    Mail: kateryna@eurohome.es


EUROHOME - Benitachell (Cumbre del Sol)



Urb. Cumbre del Sol Entrada Norte, - 03726 Benitachell (Alicante) - Tel.+34 96 597 33 68

   Contacto: Laura Santacreu    Mail: laura@eurohome.es



Ref: 2017598
ALTEA
280,000 €
Appartement de 2 Habitaciones
Ref: 5932017
LA NUCIA
265,000 €
Villa / Huis de 3 Habitaciones
Ref: 2017589
CALPE
150,000 €
Appartement de 2 Habitaciones
Ref: 2017584
CALPE
295,000 €
Villa / Huis de 5 Habitaciones
Ref: 2017583
ALTEA
330,000 €
Bungalow / Rijhuis de 4 Habitaciones
Ref: 2017575
CALPE
1,950,000 €
Villa / Huis de 5 Habitaciones
Ref: 2017563
CALPE
339,000 €
Villa / Huis de 5 Habitaciones